Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

Nejprve obecně

20. listopadu 2012 v 18:07 |  Ladíme ČAKRY
Energetický systém člověka vytváří obraz o každém z nás. Není to pouhý pohled do zrcadla, jedná se o komplexní záležitost.

Uvedeme si tu velice zjednodušené informace. Pokud toho budete chtít vědět více (což doporučujeme), existuje spousta zajímavých publikací a internet toho nabízí také mnoho.
Jedna kniha za všechny: Cyndi Dale: Čakry / Nový systém léčby

Čakry regulují a řídí fyzické, emocionální, mentální a duchovní aspekty života ve hmotné rovině.
Jsou to specializovaná energetická centra v těle každého člověka.
Přijímají a zpracovávají energii vyšší vibrační podstaty.
Název pochází ze sanskrtu a znamená "kolo světla". Čakry opravdu vypadají jako kola, možná spíše jako trychtýře, které se otáčejí a plyne jimi energie.
Čakry nesou stopy možných utrpěných traumat. Mohou také energii zadržet a uložit ji nedotčenou k pozdějšímu zpracování. Problémem je zadržování cizích energií, zvláště pokud se tento jev táhne mnoha generacemi. Každá čakra ovlivňuje určitou část těla. A čakry také komunikují s vnitřním i vnějším světem, každá vyjadřuje své potřeby a svá přání - na fyzické či duševní rovině.

Tolik teorie.
Abychom byli zdraví a naše tělo fungovalo správně po všech stránkách, je třeba, aby čakry byly v pořádku. Je mnoho způsobů (na různě hlubokých úrovních), jak tomu napomoci. Něco děláte vlastně dnes a denně, a naprosto intuitivně:
Vybíráte si barvu oblečení - líbí se vám červený svetřík nebo máte ráno vyloženě náladu na modré šaty. Vyhledáváte barvy, které vám napomohou v harmonizaci. Protože čakry souvisejí s určitými orgány těla (a tedy i s jejich onemocněními), lze leccos poznat i o stavu tělesné schránky. Je to také hlubší informace vycházející z podstaty čakry samé - viz popisy u jednotlivých úrovní. Ať tak či onak, barvičky léčí vždy.

Tááák. A teď, kam tím vším směřujeme:
Nové zaměření našeho blogu a výrobků zde nabízených bude nyní zahrnovat i tuto problematiku.
Zcela nově představíme výrobky z polodrahokamů, které jsou samy o sobě velice silné léčivé elementy. Dle barev je přiřadíme k jednotlivým čakrám, a tím jejich moc ještě více vzroste. A aby toho nebylo málo, každý kousek z naší dílny obsahuje pozitivní energii, kterou jsme do něj vložili během ruční výroby
Počáteční výrobky získávají svůj tvar a vyhotovení čistě intuitivně. Dalo by se předpokládat, že začneme od první čakry, jak už to tak logicky vyplývá. Jenže jako úplně první se nám vizualizoval náramek z paměťového drátu v barvách druhé čakry... Poslechněme tedy tento hlas a počkáme si, odkud se ozve příště... :-)

Všechny postupně uveřejněné výrobky lze vyhotovit v jakékoli z barev a kamenů (což postupně uděláme), abyste se mohli ladit přesně dle svého pocitu. A mohli byste také mít barevnou kombinaci na míru.
Sledujte novou rubriku Ladíme čakry.

Přejeme to nejlepší pro vás všechny
JaniART
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3