Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

12. měsíc života - potopa v postýlce

19. března 2017 v 20:25 |  Bezplenkovka
A ještě jsou tu nějaké poznámky z doby před Světlančinými prvními narozeninami. Nevím jak Vy, ale my jsme tady tedy už celkem převálcovaní těmi novinkami o nočních suchých plínkách. Člověk by neřekl, co všechno je v dnešní době možné, že? Tedy pokračujeme dál!Ke konci tohoto období je tu ještě jeden zápis ze "zážitků" během dne. Tak hurá na to:
Máme 12:10 h a prozatím jsme uhájily i přes den suchou plínku.
Jak to probíhalo?
Na nočník v 5:00, v 7:00 čurá do nočníku a přihodí i bobek, odcházíme ven s látkovou plínkou, která zůstává suchá. Od 8:50 do 9:15 spí, pak jednou nočník, svačina, hra, v 10:00 teda bobek do plínky, ale čurání následně do nočníku + totéž jako přes kopírák (jestli ho znáte ;-) ) ve 12:00.
Tudíž se teď raduji, jakou máme šikovnou holku... Pak už se to nevedlo. Jen večer jsem zaznamenala nový pokus o hlášení. Jenže tradičně byl bobek už hotový v plínce a jen čurání se uskutečnilo tam, kam patří, tj. do nočníku.

* V noci jsem to znovu zkusila s tréningovými kahotkami, ačkoli z minulého příspěvku víte, že to bylo fiasko. Na nočník standardně v 21:45, ale pak ouha. Světlanka se budí až v 5:00, což sice bylo príma na vyspání, ale postel už byla durch marš.
Takže další noc všechno zpátky a znovu se kšíruje do plínky. Na nočník jde Světlanka večer a pak v 5:00 a mezitím je sucho.
Smějící se
Hm, tak se zdá, že mi to dělá naschvál. Když cítí, že má plínku, tak to vydrží, popř. hlásí. Když je "bez", jde to přímo do postele.

Tím končí celý náš krásný první rok. Nikoli ovšem naše vyprávění. Pokračujeme dál 13. měsícem a návštěvou paní doktorky u příležitosti roční kontroly. Těšte se na vykulenou sestřičku.

Světlančina máma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3