Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

14. měsíc života

28. dubna 2017 v 15:32 |  Bezplenkovka
Další měsíc postřehů je tu. Bohužel už to začíná být dost telegrafické.

Je to dáno tím, že mám pouze jedny ruce, které musejí zvládat vzrůstající penzum činností. Každý den je navíc více než nutné začlenit alespoň náznakově nějakou "svou soukromou" činnost, abych se z toho nepřetržitého miminkování na té dovolené úplně nezjevila a IQ mi nekleslo na úroveň levné pracovní síly v domácnosti, kterou se denně cítím být.
Dále se toho až tak moc neděje. V noci je snad ještě o čem psát, ale dny jsou beznadějně bez signálu. Toho nočníkového myslím.

Noční postřeh: večer jsem Světlanku ani nebudila, schválně, jak se to bude vyvíjet. V noci se tedy jedenkrát vzbudila a ráno byla plínka čerstvě mokrá a s bobkem. Takže dobré.
Další noc: Večer jsem budila, a pak spala durch až do 6:00 do rána. SUCHO
Během dne jdem 2x na nočník a nic není, podařilo se po svačině, 9:30 vidím, že pracuje na bobku, ale než se dostanem k nočníku do uživatelské pozice, bobek už je v plínce. Aspoň vyčurat se ještě podařilo. Celé dopoledne +/- dobré, byla asi 1 mokrá plínka. Po spaní se obvykle podaří to vychytat do nočníku, ale dnešní den byl právě onou výjimkou potvrzující pravidlo.

O pár noci později: Podařila se nám již druhá noc s malou plínkou bez ztráty květinky, tj. SUCHÁ.
Přes den je to bída, hlášení nefunguje, pořád přebalujem látkovky a koš s prádlem už nejde zavřít.
Další noc OK.
Další noc - večer ani za nic nechce na nočník a ani v noci se nebudila. Čurala až v 6:30 a uhájila SUCHOU plínku. Tak to jsem opravdu zírala...
Další noc - na nočník 22:00 a pak v 6:00 ráno. Na nočník před odchodem ven, v kočárku usíná do 9:45. Po probuzení jdem na nočník, ale do té doby je plínka suchá. V 11:00 stále sucho, 12:00 jdeme na nočník a podařilo se... Hm, i ten den je takový podařený, má nějak málo intervalů. To je zvláštní, zatím jsem si toho nevšimla.
Odpoledne jsem Světlance vykládala a mezi řečí zmínila slovo nočník. Vzápětí zahlásila svůj signál a ihned se vyčurala. Asi přestanu mluvit a vezmu ji zrovna na ... ehm, do koupelny, že ano... a dopředu nic nebudu říkat. Už taky slyší všechno, holka maličká...
Další noc je taky SUCHO. Na nočník jdem večer, v noci se budí, ale velmi křičí a na nočník v žádném případě nechce. I když ji tam přidržím, stejně se nevyčurá. Vzbudí se až 6:15 se suchou plínkou, hlásí a chce na nočník. Tak jdem, že, přece jí to neupřu.

O další tři noci dále jsem se odhodlala oblékat už jen tréningáčky s bambusovou vkládačkou a stačí to. Dobře spí, někdy se ani za celou noc neprobudí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3