Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

14. měsíc života - idylka končí

1. května 2017 v 10:45 |  Bezplenkovka
Připojuji poslední poznatky, které máme z bezplenkování s naší Světlankou. Se zápisy jsme se dostali do současnosti, ale happy end nečekejte.


Všechno se to najednou "pokazilo". Denní situace, již tak žalostná, zůstává i nadále na bodu mrazu. Světlanka nehlásí vůbec nic, kdybych jí dávala látkovky, tak můžu prát a prát a nebude to brát konce. Takhle peru jen noční plínky.
Ano, v noci jsem znovu začala dávat plínku, jednu dobu dokonce papírovou, protože výdej byl takový, že to někdy ani látkovka nepobrala a převlékala jsem po nocích komplet celou postýlku.
Poslední dobou už zase stačí jen látková plínka (pro zopakování: dávám zavazovací Disanu se dvěma čtvercovkami složenými na šestiny. Ve vázačce je vlněný proužek, abych Světlanku nemusela otravovat ještě se svrchňáčkami. A noční dobrodružství je opět jako na houpačce. Někdy volá dopředu a nočník najde své uplatnění, někdy volá, ale už jen na výměnu plínky. Žádný úspěch ve smyslu úplného sucha v noci se tedy nekoná.
Možná by mohl existovat nějaký postup, jak v této situaci dál, abychom úplně nezahodily to, co máme. Jenže já jsem poslední dobou nějaká unavená, možná už i semletá tou každodenní celodenní mašinérií, že se mi prostě nechce balit Světlanku přes den do látkovek a neustále ji brát na nočník. Nebo bych to měla zkusit? Nevím. Často mi z nočníku utíká, postaví se, ujde své dva tři krůčky a pustí to do kalhot, než se vůbec stihnu otočit a sotva si nachystám novou plínku. Další variantou je rovněž nulová akce do nočníku, akceptování plínky a její následné znečištění - vše rovněž v rekordním čase maximálně jedné minuty.

Takže pochopte, že se mi teď opravdu nic nechce...
Světlančina máma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3