Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

15. měsíc života

23. října 2017 v 12:56 |  Bezplenkovka
Zdravím všechny, kteří trpělivě čekají na pokračování bezplenkových snah Světlanky. Už je to zase tady a máme slíbeno další informace z této dobrodružné dlouhodobé akce.
Prosím, je to tady pro Vás všechny.Světlanka se dle posledních zápisů moc nesnaží, takže tyto snahy připisujme spíše mamince, což je postproduktivní, protože aktivita vykonávaná "pro dobro" někoho jiného se takto někdy ukázat nemusí... žeano. Všichni to známe. To, co je pro nás dobré, víme jen my sami.
Nuže - jak to tedy bylo dál?

Jsou tu nesrovnalosti v číslování věku. Mám v tom nějak guláš, zápisy nejsou někdy jednoznačné. Klidně je možné (a také je to celkem pravděpodobné), že konec minulého zápisu už obsahoval i zážitky 15. měsíce věku Světlanky. Jinou možností je samozřejmě fakt, že se to zdánlivě nepohnulo nikam a nebyl tedy důvod cokoli zaznamenávat.

Ke konci 15. měsíce jsem si jednoho dne poznačila, jak je to výborné. Celý den strávila Světlanka s tréningáčkami a malou bambuskou. Pokud běhala venku na dvorku, předváděla nám jen svůj holý zadeček. Čurala do nočníku.
Za pár dní si na dvorku kompletně počurala ponožky i botičky. Při další příležitosti se poučila z krizového vývoje, přidřepla a hlásila, co se děje. Jindy si hrála u mobilního pískoviště ;-), čurala a neřekla nic, protože stejně dřepěla celou dobu. A v jednom případě jsem ji viděla, jak si jakoby nic očichává květinky v zahrádce - a jakoby nic udělá bobek. :-o

V noci dávám jen tréningáčky. Výjimečně je mokrá, ale naštěstí to kalhotky poberou a postel nepřevlékám.
I další noci nám úspěch vydržel, ačkoli zrovna noc na dnešek tvořila onu výjimku - kdy jsem byla svědkem mokré plínky a ranního bobku jako bonusu. Během dne chodíme na nočník. Odpoledne strávila s tátou venku. Náš táta už je kovaný, dřív neustále žádal plínku, ale tentokrát naopak tvrdošíjně vyžaduje její absenci. Venku nechal tedy Světlanku bez plínky, pak tak zůstala i doma. Často ji bral na nočník a mezi tím měla holý zadeček.
Pozn.: Chápu, že se to divně čte, teď na sklonku října, ale tehdy bylo léto... :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3