Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

20. měsíc života

2. prosince 2017 v 14:22 |  Bezplenkovka
Světlanka má čerstvě 20 měsíců a už tu máme další její poprvé. Čtěte směle dále.


Dnes poprvé šla samostatně do koupelny k nočníku a dopředu informovala, že se chystá bobek, který také provedla. Dodnes všechny bobky končily v kalhotkách a hlášení neproběhlo veškeré žádné. Takže slavíme!
Už druhou noc je všechno v pořádku. Předtím však byly dvě noci v mokré postýlce, z toho jednou se probudila až v 5:15 = nevydržela celou noc. No jo, to se stává. Nenaděláme nic.
Těšila jsem se, že tedy bude noc už +/- v pořádku, ale další den je všechno jinak. Dopoledne se Světlanka kliďánko počurala i do kalhotek a bobek přihodila taky. Po spaní se hned podařilo čurání do nočníku, fajn, ale za chvilku zahlásila. 'Proč to?' říkám si, vždyť už máme hotovo. A ono ne, ještě bobek chybí, ale žádné strachy, už ho máme tu, ovšem do kalhotek. A po umytí a kompletním převlečení ještě jeden.

Musela jsem upustit od kalhotek, protože bych se nedoprala. Už jsme zpět u tréningáčků; odpoledne je i 3x počuraná a bobek do toho. Dnes byla mokrá i v noci a vůbec se nevzbudila.
Dopoledne pak stála na židli u linky v kuchyni a najednou ztuhla. V takových situacích nelením a ihned ji jako prkno přenesu do koupelny na nočník. V kalhotkách není ještě nic, zato v nočníku za krátkou čurání i bobek.

Sledujte nás i dál. Pevně věřím, že jdeme do finále...
(neberte mi tu iluzi ;-) )
Světlančina máma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3