Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

21. měsíc života

6. prosince 2017 v 16:51
Pokračujeme dál, teď už opravdu bez plínek, a brzy snad i bez mokrých kalhot a bobků jinde než v nočníku.
Čtete s námi.

Dvě noci se podařilo vychytat suchou postel. Mrkající Část jednoho dne rovněž v suchu, ačkoli jsme ho strávili na cestách. Obecně to během dne vypadá dobře, až na ten bobek...
Pokračujeme ve striktní absenci plínky. Už několik dní se nepočurala. Bobek bohužel stále nejde umisťovat na kýženou pozici v nočníku. Sem tam se však stane, že Světlanka ztuhne, snažíc se zastavit to, co se už rozběhlo, a takto prkennou ji odnesu na nočník. Začátek bobku je zpravidla v kalhotkách, zbytek dodělá do nočníku a ještě se k tomu vyčurá.
V noci jsem - přiznám se - své pravidlo bez plínky porušila. I když je suchá plínka, i když se třeba ani za celou noc neprobudí, plínku prostě má. Jednoduše proto, aby jí nepadalo pyžamo. Smějící se

Během dne už to bývá v pořádku. Přistihuji se, že už jsem skoro líná ji na ven převlékat do tréningáčků. Normálně chodí na nočník, odpoledne jsem reagovala na zoufalé "Mami!" a běžela za Světlankou do koupelny. V kalhotkách měla "půl kapky" a do nočníku vydržela se vším zbytkem. Šikula.

Nepočurává se ve dne ani v noci. Jen bobek nevychytáváme. I když na tom nočníku sedí a čurá, stejně se stane, že za minutu po výkonu je bobek stejně v kalhotkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3