Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

Novinky

Brickstitch

29. července 2017 v 10:21
Už jste slyšeli o brickstitch? Je to technika šití korálkových výrobků tak, že vznikne plocha, obrázek. Jistě se to jmenuje i nějak česky, klidně připomeňte, kdo víte. Nepracuje se na stavu, korálky tudíž nejsou uspořádány v řadách, ale v jedné šité řadě se přidávají "ob jednu". Ze staré dětské hračky jsme použili velké korálky a výsledkem jsou první zkušební podložky pod horké hrnce do kuchyně. Příště bychom to viděli spíš na jemnější korálky a nějaký opravdu extra vyšívaný obrázek - jako ozdobu na batoh, kabelku apod. Ale to až někdy příště.


Krásné léto přeje
JaniART

Nová anketka

17. března 2017 v 20:00
Milé a vážení,
rádi bychom zjistili, co na blogu JaniART vyhledáváte. Proto jsme sestavili malou anketku. Prosím, dejte nám vědět, kudy se ubírají Vaše myšlenky při návštěvě tohoto blogu!
Děkujeme a přejeme krásné jaro!!
JaniARTUsmívající se

Éterické osvobození Země 26.2.

19. února 2017 v 19:39
ÉTERICKÉ OSVOBOZENÍ 26.2.2017 - PROSÍME SÍDLEJTE!

Kdo máte zájem, můžete se zapojit. <3

Je vůbec něco nového?

5. února 2017 v 18:05
Milé a vážení,
omlouváme se, že z vlastní činnosti JaniART toho teď opravdu moc nového není. Nějak to časově nejde. Nápady by byly, jenže realizace pokulhává. Alespoň že Arda to zachraňuje, to je naše aktivka. Mrkající Sledujte ardazlyry.blog.cz, bude tam přibývat pětidílná Urtica, a pak jistě něco dalšího. Plánů je prý spousta.
Světlančina máma taky celkem plní sliby, to jsme rovněž rádi. Pamatujte, že už téměř dohnala reálný věk Světlanky, tudíž už nás moc častých příspěvků nečeká. Blíží se její první narozeniny, takže vzhledem k bezplenkovému snažení spíš čekejme utnutí stylem "a jsme bez plínek, čau". Vůbec by to nebylo nic překvapivého. Ovšem my se překvapit necháme a budeme doufat, že si ještě nějaké ty postřehy přečteme. Tak se, matko, snaž! S vyplazeným jazykem
Všechny dosavadní aktivity JaniART platí, funguje nabídka energetických náramků i andělíčků, automatickou kresbu k diagnostice vztahů atd. lze rovněž využít dle Vaší potřeby a novinky? Ty zase někdy budou.

Přejeme všem krásné dny
Usmívající se
JaniART

PF 2017

1. ledna 2017 v 19:25

Nové věnečky

1. listopadu 2016 v 20:15
Mrkněte na dušičkovou výzdobu.
V galerii ve složce Patchwork najdete nové věnečky v těchto barvách:

modrá + stříbrná

červená + zlatá

lila odstíny

lila/bílá/stříbrná

Inspirujte se.
Anebo na to jděte společně s JaniART a domluvte si tvořivé setkání. Více na www.janiart.cz - odkaz Kam za JaniART.
Nejlépe do Ivančic, prosím.

Krásný první listopad (a následující dny)
přeje
JaniART

Nové foto

23. října 2016 v 9:24
Všimněte si nových fotek v galerii.
Jednak jsou to jednotlivé háčkované koule, a pak také technika nepravého patchworku - koule, vejce, věnečky. Lze zdobit i srdíčka či zvonky!
JaniART

Vánoce se blíží

19. října 2016 v 14:22
Žejo? Vždyť to tvrdí v každém supermarketu... Mrkající
Tady na JaniART Vás rozhodně nechceme prudit podobným způsobem. Jen upozorňujeme případné zájemkyně či zájemce, že jsou znovu k dispozici háčkované koule pro všeliké možné i méně možné dekorace ku příležitosti dušiček, adventu či vánočních svátků samotných.

Tiskátkové setkání v Ivančicích

14. ledna 2016 v 20:54
Milé maminky/tatínci a především děti,
těšíme se na Vás v Ivančicích ve Family Pointu Jednoty bratrské.
Tiskátkové setkání proběhne ve středu 20. ledna 2016 od 15 do 17 hodin v rámci pravidelného tvořivého setkávání maminek s možností využití herny dětmi. (příspěvěk pro ně činí 30,- Kč za rodinu)
Čeká Vás opravdu velká hromada nejrůznějších tiskátek, lákajících k vyzkoušení. Budeme mít i sady tiskátek nabízených na webu (Prvních devět zvířátek, vánoční sadu), další jednotlivá tiskátka a také básničky a pracovní listy z kompletu Prvních devět zvířátek. To pro případ, že byste rádi tvořili a bavili se s dětmi také doma.

Věříme, že Vám uděláme radost, a sami se těšíme už teď. Přijďte! Usmívající se
JaniART

Háčkované šátky

4. ledna 2016 v 11:51
Nezapomeňte, že tu stále ještě jsou krásné bavlněné háčkované šátky za výbornou cenu!
Trojúhelníkový háčkovaný šátek rozměru 125 x 45 cm a navíc úžasné třásně! Šátek je z bavlněné příze, žádná umělina. Z šatů nebo tílka na ramínka udělá extra záležitost. Vpředu přímo láká k ozdobení broží. Nebo ho můžete uvázat okolo krku cípem do výstřihu, i takto vypadá kouzelně.
Dostupné odstíny: bílá, šedá, fialová a slonová kost (v této barvě už jen poslední kus!).
180,- Kč za jeden, neváhejte!
Šedý šátek má nestejnoměrné probarvení - jen 150,- Kč/ks.
 
 

Reklama

Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3