Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3

Novinky

Dekorace na zeď

7. října 2018 v 19:31
Milé a vážení,
omlouvám se za dlouhou pomlku v přidávání novinek. Novinky se nekonaly, ale vše ostatní běží o106. Mrkající Chystám velké věci, vše se brzy objeví tady i na vlastním webu janiart.cz.
Nyní tedy k nové dekoraci, kterou jsem vyrobila dětem.

Dětské hřiště Malovansko

16. června 2018 v 19:45
Tematické tiskátkové akce na dětském hřišti na Malovansku v Ivančicích budou probíhat po celé prázdniny v nepravidelných intervalech. Ptejte se mailem, telefonicky nebo choďte okolo našeho či přímo juchat na hřiště. Těším se na všechny! wink

Témata a data konání se budu snažit vyvěsit také na webu janiart.cz i tady. Snad se mi to podaří.
Prvních devět zvířátek:
Zvířátka a jejich stopy:
Stromy během roku:
Květinová louka:
Ornamenty, obrazce, mandaly:

Veselé Velikonoce

18. března 2018 v 18:18
Přejeme všem krásné svátky jara a samé příjemné dny!
JaniART

Sněhové vločky

21. ledna 2018 v 20:55
Milé a vážení,
v době, kdy jsme ještě za okny neměli sníh, jsem vyrobila zimní dekorace, abychom se alespoň trochu cítili v souladu s kalendářem.

Rozsvěcení vánočního stromu

27. listopadu 2017 v 20:38
Milé a vážení,
tento pátek 1. 12. 2017 se na ivančickém náměstí koná slavnostní rozsvěcení vánočního stromu. U této příležitosti můžete vidět vystoupení dětí a projít se mezi stánky škol a neziskových organizací. Třeba tam najdete i nějaká tiskátka...
Přijďte se pokochat a nasát vánoční atmosféru!

Krásný začátek adventu přeje
JaniART

Brickstitch

29. července 2017 v 10:21
Už jste slyšeli o brickstitch? Je to technika šití korálkových výrobků tak, že vznikne plocha, obrázek. Jistě se to jmenuje i nějak česky, klidně připomeňte, kdo víte. Nepracuje se na stavu, korálky tudíž nejsou uspořádány v řadách, ale v jedné šité řadě se přidávají "ob jednu". Ze staré dětské hračky jsme použili velké korálky a výsledkem jsou první zkušební podložky pod horké hrnce do kuchyně. Příště bychom to viděli spíš na jemnější korálky a nějaký opravdu extra vyšívaný obrázek - jako ozdobu na batoh, kabelku apod. Ale to až někdy příště.


Krásné léto přeje
JaniART

Nová anketka

17. března 2017 v 20:00
Milé a vážení,
rádi bychom zjistili, co na blogu JaniART vyhledáváte. Proto jsme sestavili malou anketku. Prosím, dejte nám vědět, kudy se ubírají Vaše myšlenky při návštěvě tohoto blogu!
Děkujeme a přejeme krásné jaro!!
JaniARTUsmívající se

Éterické osvobození Země 26.2.

19. února 2017 v 19:39
ÉTERICKÉ OSVOBOZENÍ 26.2.2017 - PROSÍME SÍDLEJTE!

Kdo máte zájem, můžete se zapojit. <3

Je vůbec něco nového?

5. února 2017 v 18:05
Milé a vážení,
omlouváme se, že z vlastní činnosti JaniART toho teď opravdu moc nového není. Nějak to časově nejde. Nápady by byly, jenže realizace pokulhává. Alespoň že Arda to zachraňuje, to je naše aktivka. Mrkající Sledujte ardazlyry.blog.cz, bude tam přibývat pětidílná Urtica, a pak jistě něco dalšího. Plánů je prý spousta.
Světlančina máma taky celkem plní sliby, to jsme rovněž rádi. Pamatujte, že už téměř dohnala reálný věk Světlanky, tudíž už nás moc častých příspěvků nečeká. Blíží se její první narozeniny, takže vzhledem k bezplenkovému snažení spíš čekejme utnutí stylem "a jsme bez plínek, čau". Vůbec by to nebylo nic překvapivého. Ovšem my se překvapit necháme a budeme doufat, že si ještě nějaké ty postřehy přečteme. Tak se, matko, snaž! S vyplazeným jazykem
Všechny dosavadní aktivity JaniART platí, funguje nabídka energetických náramků i andělíčků, automatickou kresbu k diagnostice vztahů atd. lze rovněž využít dle Vaší potřeby a novinky? Ty zase někdy budou.

Přejeme všem krásné dny
Usmívající se
JaniART

PF 2017

1. ledna 2017 v 19:25
 
 

Reklama

Těšíme se na Vaše ohlasy na: janiart(et)email.cz * Jana Krejčíková < 3